MECZ
STATYSTYKA MECZU
| Tsung-Hua Yang | Steven Diez |
1. podanie % | 56/103 (54%) | 61/96 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/56 (75%) | 45/61 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/47 (55%) | 19/35 (54%) |
Zdobyte break-ball | 2/7 (29%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/96 (33%) | 35/103 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/199 (50%) | 99/199 (50%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Tajwan
29.03.91, 33 lat
173 cm
77 kg
Praworęczny(a)
849 16
525595 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
17.03.91, 33 lat
329 160
1016641 $
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tsung-Hua Yang vs. Steven Diez - Wzajemne mecze
Tsung-Hua Yang form & Steven Diez form
Tsung-Hua Yang - ostatnie mecze
M15 Lakewood - twarda |
13.07.22 1. runda | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
M15 Fountain - twarda |
06.07.22 1. runda | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
M15 San - twarda |
14.06.22 1. runda | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
M15 San - twarda |
08.06.22 1. runda | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M15 Rancho - twarda |
01.06.22 1. runda | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Almaty 2 - ceglana |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Almaty 1 - ceglana |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
M15 Shymkent - ceglana |
02.06.21 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
M15 Shymkent - ceglana |
26.05.21 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Orlando Challenger - twarda |
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | | szczegóły meczu |
M15 Quinta - twarda |
07.11.20 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
07.11.20 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
03.11.20 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | | szczegóły meczu |
M25 Vale - twarda |
29.10.20 2. runda | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
27.10.20 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
M15 Setubal - twarda |
06.10.20 1. runda | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | | szczegóły meczu |
M25 Porto - twarda |
30.09.20 1. runda | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Forli Challenger - ceglana |
21.09.20 1. runda | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Bengalaru Challenger - twarda |
10.02.20 1. runda | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | | szczegóły meczu |
M25 Nonthaburi - twarda |
08.02.20 Półfinał | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | | szczegóły meczu |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
06.02.20 2. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
05.02.20 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
M25 Nonthaburi - twarda |
30.01.20 2. runda | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | | szczegóły meczu |
29.01.20 1. runda | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
Bangkok Challenger - twarda |
12.01.20 1. runda | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Australian Open - twarda |
05.12.19 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Kobe Challenger - halowa |
05.11.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Shenzhen Challenger - twarda |
30.10.19 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
29.10.19 1. runda | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
Steven Diez - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana |
25.03.24 Klasyf. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - krecz | | szczegóły meczu |
Hamburg Challenger - halowa |
11.03.24 1. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M15 Torello - twarda |
07.03.24 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | | szczegóły meczu |
06.03.24 1. runda | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
Tenerife 2 - twarda |
20.02.24 1. runda | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | | szczegóły meczu |
19.02.24 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - krecz | | szczegóły meczu |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
Glasgow Challenger - halowa |
15.02.24 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
13.02.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | | szczegóły meczu |
Nottingham Challenger - halowa |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Koblenz Challenger - halowa |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Ottignies Louvain - halowa |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Nonthaburi 2 - twarda |
09.01.24 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Australia - twarda |
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | | szczegóły meczu |
Maspalomas Challenger - ceglana |
28.11.23 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Valencia Challenger - ceglana |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Drummondville Challenger - halowa |
14.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | | szczegóły meczu |
Calgary Challenger - halowa |
09.11.23 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
07.11.23 1. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | | szczegóły meczu |
Shenzhen 2 - twarda |
19.10.23 2. runda | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
16.10.23 1. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Shenzhen 1 - twarda |
11.10.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | | szczegóły meczu |
Shanghai - twarda |
03.10.23 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | | szczegóły meczu |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
Sibiu Challenger - ceglana |
18.09.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Szczecin Challenger - ceglana |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | | szczegóły meczu |
Tulln Challenger - ceglana |
04.09.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Augsburg Challenger - ceglana |
23.08.23 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |