MECZ
19.08.17 | Półfinał | Tsung-Hua Yang | Gabriel Donev | 6-2, 6-2 | Turkey F30 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tsung-Hua Yang | Gabriel Donev | |
1. podanie % | 32/43 (74%) | 48/69 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/32 (88%) | 27/48 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/11 (55%) | 9/21 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/69 (48%) | 9/43 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 12 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tsung-Hua Yang vs. Gabriel Donev - Wzajemne mecze
19.08.17 | Półfinał | Tsung-Hua Yang | Gabriel Donev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F30 | ceglana |
Tsung-Hua Yang form & Gabriel Donev form
Tsung-Hua Yang - ostatnie mecze
Gabriel Donev - ostatnie mecze
M15 Kish - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.05.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu |