MECZ
02.08.19 | Ćwierćfinał | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 3-6, 7-5, 6-2 | Sopot Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | |
1. podanie % | 64/89 (72%) | 58/92 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/64 (70%) | 33/58 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/25 (44%) | 20/34 (59%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/92 (42%) | 33/89 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/181 (52%) | 86/181 (48%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tristan Lamasine | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tristan Lamasine | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tristan Lamasine | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tristan Lamasine | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Tristan Lamasine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tristan Lamasine | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tristan Lamasine | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tristan Lamasine | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tristan Lamasine | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tristan Lamasine | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Tristan Lamasine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tristan Lamasine | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tristan Lamasine | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tristan Lamasine | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tristan Lamasine vs. Alexey Vatutin - Wzajemne mecze
01.01.23 | 1. runda klasyf. | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 6-3, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | Oeiras 1 | halowa |
03.07.22 | 1. runda klasyf. | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Braunschweig Challenger | ceglana |
18.10.20 | Klasyf. | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 2-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Istanbul Challenger | twarda |
02.08.19 | Ćwierćfinał | Tristan Lamasine | Alexey Vatutin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Sopot Challenger | ceglana |
02.02.18 | Ćwierćfinał | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Quimper Challenger | halowa |
25.07.17 | 1. runda | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 7-64, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Tampere Challenger | ceglana |
16.09.13 | 2. runda | Alexey Vatutin | Tristan Lamasine | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | France F16 | halowa |
Tristan Lamasine form & Alexey Vatutin form
Tristan Lamasine - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 6-2, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Niels Villard | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jay Clarke | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 7-63, Maxime Janvier - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |