MECZ
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Trey Hilderbrand | Alexander Knight | 7-62, 6-4 | M15 Rochester | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
USA
15.05.00, 23 lat
14374 $
15.05.00, 23 lat
14374 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
11.12.96, 27 lat
11.12.96, 27 lat
Trey Hilderbrand vs. Alexander Knight - Wzajemne mecze
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Trey Hilderbrand | Alexander Knight | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Rochester | ceglana |
Trey Hilderbrand form & Alexander Knight form
Trey Hilderbrand - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Pranav Kumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jaimee Floyd Angele | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Andres Urrea | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 7-64, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lucca C Pignaton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Lucas Nunez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Andrew Delgado | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Parth Sahasrabudhe | Parth Sahasrabudhe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Kenta Miyoshi | 7-63, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Jaycer Lyeons | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Antonio Jose Chavez Chavez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Nicaise Muamba | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Raphael Perot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Giulio Perego | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Johannus Monday | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Hirano | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. David Munoz (ESP) | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 6-1, 3-2, Goncalo Oliveira - krecz | szczegóły meczu |
Alexander Knight - ostatnie mecze
M25 Naples - ceglana | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ryan Shane | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Maciej Smola | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Justin Butsch | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 0-2, - Alexander Knight - krecz | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Yeudy Villar | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Karl Poling | 1-5, - Alexander Knight - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Alec Adamson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 2. runda | vs. Alejandro Mendoza | 6-1, 4-1, Alejandro Mendoza - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Zandrix Acob | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Trey Hilderbrand | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Orlando - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Sebastian Murillo | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hugo Hashimoto | 6-74, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Junior A. Ore | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Rowland Phillips | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F28 - twarda | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julian Bradley | 4-6, 1-4, - Alexander Knight - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Alejandro Arrambide Herrera | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F27 - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Chang | 3-6, - Alexander Knight - krecz | szczegóły meczu | |
Canada F7 - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Takuto Niki | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |