MECZ
04.04.17 | 1. runda | Toshihide Matsui | Naoki Tajima | 1-6, 6-4, 6-3 | Japan F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Toshihide Matsui | Naoki Tajima | |
1. podanie % | 48/79 (61%) | 46/80 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/48 (71%) | 31/46 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 16/34 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/80 (41%) | 32/79 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/159 (50%) | 79/159 (50%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Toshihide Matsui vs. Naoki Tajima - Wzajemne mecze
04.04.17 | 1. runda | Toshihide Matsui | Naoki Tajima | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Japan F5 | twarda |
Toshihide Matsui form & Naoki Tajima form
Toshihide Matsui - ostatnie mecze
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Qian Sun | 7-63, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jiayang Dong | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Mao Takada | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.22 2. runda | vs. Yuta Shimizu | - | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ben Shelton | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Matthew Stubbings | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Takeru Yuzuki | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 0-5, - Toshihide Matsui - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya 4 - ceglana | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Alexander Crnokrak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
13.11.19 2. runda | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Ben Patael | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
30.10.19 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 6-73, 1-2, - Toshihide Matsui - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Jiaqi Duan | 5-7, 1-4, - Toshihide Matsui - krecz | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Jason Jung | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Hao Wu | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Jiaqi Duan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Chuhan Wang | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
08.08.19 3. runda | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 0-1, - Toshihide Matsui - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.19 2. runda | vs. Makoto Ochi | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. John-Paul Fruttero | 6-3, 7-613 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
31.07.19 2. runda | vs. Saketh-Sai Myneni | 3-6, - Toshihide Matsui - krecz | szczegóły meczu |
Naoki Tajima - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |