MECZ
04.06.19 | 1. runda | Tommy Robredo | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-75, 6-1 | Poznan Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tommy Robredo | Jacopo Berrettini | |
1. podanie % | 53/87 (61%) | 54/85 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/53 (74%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/34 (62%) | 15/31 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/85 (44%) | 27/87 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/172 (56%) | 75/172 (44%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tommy Robredo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tommy Robredo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tommy Robredo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tommy Robredo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tommy Robredo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tommy Robredo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Robredo | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Robredo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tommy Robredo vs. Jacopo Berrettini - Wzajemne mecze
04.06.19 | 1. runda | Tommy Robredo | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | Poznan Challenger | ceglana |
Tommy Robredo form & Jacopo Berrettini form
Tommy Robredo - ostatnie mecze
Barcelona - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
09.03.22 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.22 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
24.02.21 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya 2 - ceglana | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya Challenger - ceglana | ||||
31.01.21 Półfinał | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.21 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.21 2. runda | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.21 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
26.10.20 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - krecz | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - ceglana | ||||
13.10.20 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 2. runda klasyf. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
28.09.20 1. runda | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
13.09.20 2. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prague II - ceglana | ||||
22.08.20 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
03.10.19 3. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Jacopo Berrettini - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sanremo Challenger - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.03.23 Klasyf. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |