MECZ
17.05.17 | 1. runda | Tommaso Gabrieli | Vlad Protopopescu | 6-1, 6-1 | Romania F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tommaso Gabrieli | Vlad Protopopescu | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 29/39 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/25 (68%) | 13/29 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/18 (78%) | 2/10 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/39 (62%) | 12/43 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
20.06.93, 30 lat
20.06.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
16.09.91, 32 lat
16.09.91, 32 lat
Tommaso Gabrieli vs. Vlad Protopopescu - Wzajemne mecze
17.05.17 | 1. runda | Tommaso Gabrieli | Vlad Protopopescu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Romania F1 | ceglana |
Tommaso Gabrieli form & Vlad Protopopescu form
Tommaso Gabrieli - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matyas Fuele | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Johan Nikles | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alex Solanki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Uganda F3 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Darko Bojanovic | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uganda F2 - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Franco Ribero | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uganda F1 - ceglana | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F12 - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 Klasyf. | vs. Aaron Schmid | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.18 2. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Nik Razborsek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Karlo Kajin | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.18 Klasyf. | vs. Anze Arh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F3 - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Franco Capalbo | 4-6, 7-610, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Italy F2 - ceglana | ||||
08.03.18 1. runda | vs. Sumit Nagal | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 Klasyf. | vs. Deivids Juksa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F2 - ceglana | ||||
15.01.18 2. runda klasyf. | vs. Stefano Baldoni | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F1 - ceglana | ||||
10.01.18 1. runda | vs. Ljubomir Celebic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F27 - twarda | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Sami Reinwein | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F26 - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Adelchi Virgili | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda | vs. Gregor Ramskogler | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 4-2, Anze Arh - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Paolo Dagnino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F24 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Thomas Colautti | 7-62, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Shota Meparidze | 6-71, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Vlad Protopopescu - ostatnie mecze
Romania F10 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Aaron Addison | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Cristian Niculae | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 4-1, Victor-Mugurel Anagnastopol - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Luciano Betella | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alin Baditoiu | 6-4, 2-0, Alin Baditoiu - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Patriciu Balint | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
17.05.17 1. runda | vs. Tommaso Gabrieli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Andrei Marinescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ciprian Onufrei | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Luca Prevosto | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F16 - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Romania F15 - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sergiu Ioan Bucur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Nicolae-Razvan Lupsescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Razvan Bobleaga | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Eros Siringo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Nils Klermund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
01.08.16 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Berk Iliescu | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Darius Neica | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cosmin Holban | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Andrei Marinescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |