INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vadim Alekseenko vs. Tomislav Brkic - Wzajemne mecze
17.04.18 | 1. runda | Tomislav Brkic | Vadim Alekseenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Italy F8 | ceglana |
23.11.15 | 1. runda | Tomislav Brkic | Vadim Alekseenko | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F47 | ceglana |
Vadim Alekseenko form & Tomislav Brkic form
Vadim Alekseenko - ostatnie mecze
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Tomas | - | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - krecz | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |