MECZ
09.08.17 | 2. runda | Tomas Papik | Yannai Barkai | 7-66, 6-4 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tomas Papik | Yannai Barkai | |
1. podanie % | 49/84 (58%) | 56/79 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/49 (71%) | 29/56 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/35 (43%) | 16/23 (70%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/79 (43%) | 34/84 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/163 (52%) | 79/163 (48%) |
Double foul | 14 | 3 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
17.03.97, 27 lat
17050 $
17.03.97, 27 lat
17050 $
Tomas Papik vs. Yannai Barkai - Wzajemne mecze
09.08.17 | 2. runda | Tomas Papik | Yannai Barkai | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Tomas Papik form & Yannai Barkai form
Tomas Papik - ostatnie mecze
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
22.09.20 Klasyf. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.20 2. runda klasyf. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Yannai Barkai - ostatnie mecze
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
14.10.18 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
06.08.18 1. runda | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |