MECZ
08.08.17 | 1. runda | Tomas Papik | Saida'Lo Saidkarimov | 6-2, 7-5 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tomas Papik | Saida'Lo Saidkarimov | |
1. podanie % | 41/63 (65%) | 44/65 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/41 (56%) | 20/44 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/65 (57%) | 29/63 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tomas Papik vs. Saida'Lo Saidkarimov - Wzajemne mecze
04.04.18 | 1. runda | Tomas Papik | Saida'Lo Saidkarimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F12 | twarda |
08.08.17 | 1. runda | Tomas Papik | Saida'Lo Saidkarimov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Tomas Papik form & Saida'Lo Saidkarimov form
Tomas Papik - ostatnie mecze
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
22.09.20 Klasyf. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.09.20 2. runda klasyf. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Saida'Lo Saidkarimov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.19 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |