MECZ
06.10.19 | 1. runda klasyf. | Tomas Papik | Artem Zharkov | 6-1, 6-1 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.12.96, 27 lat
14.12.96, 27 lat
Tomas Papik vs. Artem Zharkov - Wzajemne mecze
06.10.19 | 1. runda klasyf. | Tomas Papik | Artem Zharkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Tomas Papik form & Artem Zharkov form
Tomas Papik - ostatnie mecze
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
22.09.20 Klasyf. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.20 2. runda klasyf. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Artem Zharkov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ken Onishi | 0-1, - Artem Zharkov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Papik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jake Hersey | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Giordan Kunz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. David Poole | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |