MECZ
10.08.17 | Ćwierćfinał | Tomas Papik | Aliaksandr Liaonenka | 7-63, 4-6, 6-3 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tomas Papik | Aliaksandr Liaonenka | |
1. podanie % | 64/99 (65%) | 77/118 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/64 (72%) | 54/77 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/35 (43%) | 10/41 (24%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/118 (46%) | 38/99 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 115/217 (53%) | 102/217 (47%) |
Double foul | 9 | 6 |
Asy | 10 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tomas Papik vs. Aliaksandr Liaonenka - Wzajemne mecze
10.08.17 | Ćwierćfinał | Tomas Papik | Aliaksandr Liaonenka | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Tomas Papik form & Aliaksandr Liaonenka form
Tomas Papik - ostatnie mecze
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
22.09.20 Klasyf. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.20 2. runda klasyf. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Aliaksandr Liaonenka - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - Aliaksandr Liaonenka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu |