Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 01.03.2020

Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 01.03.2020 - M25 Cordoba - porównanie

MECZ

01.03.20FinałTomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 6-3, 1-6, 10-2 Argentina M25 Cordoba ceglana

STATYSTYKA MECZU

10-2

Tomas Martin Etcheverry
Argentyna
18.07.99, 20 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Peru
31.08.92, 27 lat







Alexander Merino
Mariano Kestelboim
Argentyna
06.02.96, 24 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Argentyna
10.02.98, 22 lat




Manuel Pena Lopez
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez - Wzajemne mecze

01.03.20FinałTomas Martin Etcheverry/Mariano KestelboimAlexander Merino/Manuel Pena Lopez6-3, 1-6, 10-2 szczegóły meczuArgentina M25 Cordoba ceglana

Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim - ostatnie mecze

Argentina M25 Cordoba - ceglana
01.03.20
Finał
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez6-3, 1-6, 10-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.02.20
Półfinał
vs. Federico Zeballos/Matias Zukas4-6, 6-4, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
27.02.20
Ćwierćfinał
vs. Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante/Manuel Pena Lopez - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
26.02.20
1. runda
vs. Lucio Carnevalle/Facundo Gaspero6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Uruguay M25 Punta - ceglana
21.02.20
Półfinał
vs. Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva7-62, 6-73, 6-10 porażkaszczegóły meczu
20.02.20
Ćwierćfinał
vs. Martin Cuevas/Sergio Galdos6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
18.02.20
1. runda
vs. Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi6-72, 6-3, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
Peru M25 Lima - ceglana
13.02.20
1. runda
vs. Sergio Galdos/Conner Huertas Del Pino1-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Peru M25 Lima - ceglana
07.02.20
Ćwierćfinał
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Carlos Gomez-Herrera3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
04.02.20
1. runda
vs. Gianluca Ballotta/Pedro Iamachkine6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Argentina M15 Buenos - ceglana
29.04.19
Finał
vs. Maximiliano Estevez/Agustin Velotti4-6, 6-4, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
1. runda
vs. Boruch Skierkier/Juan Bautista Torres6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
Ćwierćfinał
vs. Leonardo Aboian/Francisco Comesana6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
Półfinał
vs. Hernan Casanova/Agustin Riquelme6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez - ostatnie mecze

Argentina M25 Hurlingham - ceglana
06.03.20
Ćwierćfinał
vs. Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
06.03.20
Półfinał
vs. Ignacio Carou/Francisco Comesana4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.03.20
1. runda
vs. Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante4-6, 6-2, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Argentina M25 Cordoba - ceglana
01.03.20
Finał
vs. Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim3-6, 6-1, 2-10 porażkaszczegóły meczu
29.02.20
Półfinał
vs. Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
28.02.20
Ćwierćfinał
vs. Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
26.02.20
1. runda
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo/Gonzalo Villanueva7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Uruguay M25 Punta - ceglana
22.02.20
Finał
vs. Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
21.02.20
Półfinał
vs. Facundo Arguello/Franco Emanuel Egea7-5, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
20.02.20
Ćwierćfinał
vs. Nicolas Alberto Arreche/Juan Ignacio Galarza4-6, 6-3, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
18.02.20
1. runda
vs. Hernan Casanova/Agustin Riquelme6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Peru M25 Lima - ceglana
15.02.20
Półfinał
vs. Nicolas Alvarez/Jorge Brian Panta Herreros3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.02.20
Ćwierćfinał
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.02.20
1. runda
vs. Pedro Iamachkine/Bautista Vilicich6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Weston - ceglana
02.02.20
Finał
vs. Boris Arias/Daniel Dutra Da Silva4-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
01.02.20
Półfinał
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
31.01.20
Ćwierćfinał
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.01.20
1. runda
vs. Filip Bergevi/Simon Freund7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
24.01.20
Ćwierćfinał
vs. Mateus Alves (2001)/Genaro Alberto Olivieri7-66, 2-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
23.01.20
1. runda
vs. Ivar Aramburu Contreras/Joao Victor Ortega6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
17.01.20
Ćwierćfinał
vs. David Fox/Mark Whitehouse5-7, 6-2, 8-10 porażkaszczegóły meczu
16.01.20
1. runda
vs. Jack Vance/Chris Wettengel6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Champaign Challenger - halowa
14.11.19
Ćwierćfinał
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.11.19
1. runda
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
01.07.19
Ćwierćfinał
vs. Duje Ajdukovic/Alen Rogic Hadzalic6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Półfinał
vs. Siddhant Banthia/Jake Hersey6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
1. runda
vs. Rob Reynolds/Egill Sigurdsson6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Finał
vs. David Pichler/Alexander Weis5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
24.06.19
Półfinał
vs. Daniel Michalski/Kacper Zuk6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Finał
vs. Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt7-5, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
<