MECZ
14.08.19 | 1. runda | Tomas Liska | Neil Oberleitner | 6-2, 6-0 | M15 Baja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tomas Liska | Neil Oberleitner | |
1. podanie % | 17/35 (49%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 12/17 (71%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 5/23 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/49 (61%) | 10/35 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Neil Oberleitner | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Tomas Liska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Neil Oberleitner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Liska | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Neil Oberleitner | |
0-0, 30-0 | ||
Tomas Liska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-1 | Neil Oberleitner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Liska | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Neil Oberleitner | |
Tomas Liska | 1-0 | |
2-0 | Neil Oberleitner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Liska | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Neil Oberleitner | |
Tomas Liska | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Słowacja
31.07.98, 25 lat
18322 $
31.07.98, 25 lat
18322 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tomas Liska vs. Neil Oberleitner - Wzajemne mecze
14.08.19 | 1. runda | Tomas Liska | Neil Oberleitner | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Baja | ceglana |
Tomas Liska form & Neil Oberleitner form
Tomas Liska - ostatnie mecze
M15 Bratislava - ceglana | ||||
21.08.21 Półfinał | vs. Fabian Marozsan | - | szczegóły meczu | |
20.08.21 Ćwierćfinał | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.21 2. runda | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - krecz | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Neil Oberleitner - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |