MECZ
09.11.15 | 1. runda | Tom Kocevar-Desman | Tom Schonenberg | 7-64, 4-6, 6-3 | Great Britain | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Tom Kocevar-Desman | Tom Schonenberg | |
1. podanie % | 60/104 (58%) | 69/103 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/60 (68%) | 42/69 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/44 (41%) | 14/34 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/103 (46%) | 45/104 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/207 (51%) | 101/207 (49%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 5 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tom Kocevar-Desman vs. Tom Schonenberg - Wzajemne mecze
23.09.20 | 1. runda | Tom Kocevar-Desman | Tom Schonenberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
09.11.15 | 1. runda | Tom Kocevar-Desman | Tom Schonenberg | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Great Britain | halowa |
Tom Kocevar-Desman form & Tom Schonenberg form
Tom Kocevar-Desman - ostatnie mecze
M25 Vilnius - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 Klasyf. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
28.08.21 Półfinał | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Velenje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
14.05.21 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.05.21 2. runda | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Tom Schonenberg - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |