MECZ
23.10.19 | 1. runda | Timur Kiuamov | Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-4 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Timur Kiuamov | Lukas Hellum Lilleengen | |
1. podanie % | 28/60 (47%) | 30/63 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/28 (64%) | 23/30 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/32 (66%) | 13/33 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/63 (43%) | 21/60 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/123 (54%) | 57/123 (46%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Timur Kiuamov | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Timur Kiuamov | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timur Kiuamov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0 | ||
Timur Kiuamov | 4-3 | |
5-3 | Lukas Hellum Lilleengen | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timur Kiuamov | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Timur Kiuamov | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Timur Kiuamov | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Timur Kiuamov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0 | ||
Timur Kiuamov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Norwegia
15.11.00, 23 lat
15.11.00, 23 lat
Timur Kiuamov vs. Lukas Hellum Lilleengen - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Timur Kiuamov | Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Timur Kiuamov form & Lukas Hellum Lilleengen form
Timur Kiuamov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mikita Karpovich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Samuel Brosset | 6-74, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Wei-De Lin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.22 Klasyf. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-1, 2-0, Cihan Akay - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Omar El-Hawan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Federico Campana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Valerio Aboian | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Max Batyutenko | 6-74, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.22 2. runda | vs. Yan Sabanin | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Alibek Kachmazov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Sahar Simon | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu |
Lukas Hellum Lilleengen - ostatnie mecze
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |