MECZ
27.06.18 | 1. runda | Tim Ruehl | Nikita Mashtakov | 7-5, 4-6, 7-5 | Germany F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tim Ruehl | Nikita Mashtakov | |
1. podanie % | 56/119 (47%) | 98/123 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/56 (64%) | 49/98 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/63 (41%) | 13/25 (52%) |
Zdobyte break-ball | 8/20 (40%) | 7/15 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 61/123 (50%) | 57/119 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 123/242 (51%) | 119/242 (49%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
31.03.98, 26 lat
31.03.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tim Ruehl vs. Nikita Mashtakov - Wzajemne mecze
27.06.18 | 1. runda | Tim Ruehl | Nikita Mashtakov | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Germany F5 | ceglana |
Tim Ruehl form & Nikita Mashtakov form
Tim Ruehl - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Patrik Meszaros | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jakub Medved | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 3-6, 6-3, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Aaron Funk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Vadym Ursu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Julian Desousa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Verno | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alberto Puello | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Leonardo Civita-Telles | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Philipp Pavlenko | 6-0, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Diego Dedura-Palomero | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 Klasyf. | vs. Erwin Troebinger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sydney Zick | 2-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pascal Meis | 3-6, 2-4, - Tim Ruehl - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
19.05.23 1. runda | vs. Stefan Kostic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 2. runda | vs. Petr Brunclik | 7-61, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.05.23 Klasyf. | vs. Corey Gaal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-0, 4-0, Yoav Levy - krecz | szczegóły meczu |
Nikita Mashtakov - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Dubrovnik - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
03.06.21 1. runda | vs. Martins Podzus | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |