MECZ
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Tim Riedel | Tadija Radovanovic | 7-64, 7-5 | M15 Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
29.03.01, 23 lat
29.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
26.04.00, 23 lat
26.04.00, 23 lat
Tim Riedel vs. Tadija Radovanovic - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Tim Riedel | Tadija Radovanovic | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Oldenzaal | ceglana |
Tim Riedel form & Tadija Radovanovic form
Tim Riedel - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Andaloro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 7-5, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jim Walder | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Natan D'Hulst | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Julien Penzlin | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Jiaqi Duan | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Artur Soghoyan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-74, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Norbert Tadyszak | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Kalman L. Boyd | 7-5, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vadim Kontseba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Herve Antchandie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bastien Presuhn | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Gregor Schwab | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Tadija Radovanovic - ostatnie mecze
M15 Poitiers - halowa | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Novikov | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |