MECZ
13.10.18 | 1. runda klasyf. | Tilen Zitnik | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-5, 7-64 | Portugal F21 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Słowenia
02.07.91, 32 lat
02.07.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.08.00, 23 lat
11.08.00, 23 lat
Tilen Zitnik vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Wzajemne mecze
13.10.18 | 1. runda klasyf. | Tilen Zitnik | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | Portugal F21 | twarda |
Tilen Zitnik form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Tilen Zitnik - ostatnie mecze
Portugal F22 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Marcos Torralbo-Albos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lluis Dolz | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Miguel Semedo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
09.04.17 | vs. Lloyd Harris | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
20.03.17 | vs. Marco Miceli | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
13.03.17 | vs. Matija Volarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Stefan Andrejic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Daniele Capecchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
06.03.17 | vs. Calin Manda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
05.02.17 | vs. Thomas Oger | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Lukasz Kozielski | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Paul Monteban | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F9 - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Milos Dabic | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Michiel De Krom | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F8 - ceglana | ||||
29.09.16 2. runda | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Philipp Schroll | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Fabrizio Cavestro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Duje Delic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Slovenia F3 - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Luke Jacob Gamble | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Slovenia F2 - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Domen Gostincar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Tristan-Samuel Weissborn | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Slovenia F1 - ceglana | ||||
01.06.15 Klasyf. | vs. Grega Boh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.15 1. runda | vs. Kirill Dmitriev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Pauli Sillanpaa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.15 2. runda klasyf. | vs. Adrian Andrzejczuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F9 - ceglana | ||||
11.05.15 2. runda klasyf. | vs. Evan Hoyt | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Filip Kesina | 6-3, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F8 - ceglana | ||||
04.05.15 2. runda klasyf. | vs. Evan Hoyt | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Anze Loviscek | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - ostatnie mecze
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.11.20 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Donostia - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |