MECZ
01.08.17 | 1. runda | Tiago Cacao | Davide Albertoni | 6-2, 6-1 | Portugal F14 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tiago Cacao | Davide Albertoni | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 34/60 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/60 (58%) | 15/45 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
01.02.96, 28 lat
01.02.96, 28 lat
Tiago Cacao vs. Davide Albertoni - Wzajemne mecze
01.08.17 | 1. runda | Tiago Cacao | Davide Albertoni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Portugal F14 | ceglana |
Tiago Cacao form & Davide Albertoni form
Tiago Cacao - ostatnie mecze
M25 Den - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 5-7, 0-3, - Tiago Cacao - krecz | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Zachary Eisinga | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda | vs. Tobias Kamke | 7-67, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Adam Moundir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 7-64, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
23.04.22 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
28.03.22 1. runda | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
17.03.22 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 0-2, - Tiago Cacao - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Maia 2 - ceglana | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
Maia 1 - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.21 1. runda | vs. David Pichler | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya 3 - ceglana | ||||
01.12.21 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Luis Faria | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu |
Davide Albertoni - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 1. runda | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu |