MECZ
13.01.18 | 1. runda klasyf. | Tiago Cacao | Cosmin Ontica | 6-1, 6-3 | Spain F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
22.03.95, 29 lat
22.03.95, 29 lat
Tiago Cacao vs. Cosmin Ontica - Wzajemne mecze
13.01.18 | 1. runda klasyf. | Tiago Cacao | Cosmin Ontica | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F1 | ceglana |
Tiago Cacao form & Cosmin Ontica form
Tiago Cacao - ostatnie mecze
M25 Den - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 5-7, 0-3, - Tiago Cacao - krecz | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Zachary Eisinga | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda | vs. Tobias Kamke | 7-67, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Adam Moundir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 7-64, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
23.04.22 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
28.03.22 1. runda | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
17.03.22 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 0-2, - Tiago Cacao - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Maia 2 - ceglana | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
Maia 1 - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.21 1. runda | vs. David Pichler | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya 3 - ceglana | ||||
01.12.21 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Luis Faria | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu |
Cosmin Ontica - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |