MECZ
20.06.17 | 1. runda | Thomas Statzberger | Kody Pearson | 6-4, 2-6, 6-0 | Tunisia F24 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Thomas Statzberger | Kody Pearson | |
1. podanie % | 45/72 (63%) | 64/94 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/45 (56%) | 35/64 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 9/30 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/94 (53%) | 33/72 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thomas Statzberger vs. Kody Pearson - Wzajemne mecze
15.05.18 | 1. runda | Thomas Statzberger | Kody Pearson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Hungary F2 | ceglana |
20.06.17 | 1. runda | Thomas Statzberger | Kody Pearson | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | Tunisia F24 | ceglana |
Thomas Statzberger form & Kody Pearson form
Thomas Statzberger - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F4 - twarda | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Peter Kobelt | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Donev | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Franco Capalbo | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Christoph Negritu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Joy Vigani | 3-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Joao Menezes | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
18.08.18 Półfinał | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Alejo Vilaro | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 7-66, 2-1, Jakob Aichhorn - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Mike Urbanija | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
29.07.18 Finał | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Półfinał | vs. Matthias Haim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.18 Ćwierćfinał | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.18 2. runda | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Ivan Davydov | 6-2, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michal Dembek | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.06.18 2. runda klasyf. | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |
Kody Pearson - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. James Watt | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Shintaro Imai | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tomislav Edward Papac | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Linang Xiao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Linghao Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Jayden Court | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. James Watt | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Blake Mott | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Corey Gaal | 2-0, Corey Gaal - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Brandon Walkin | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Seon Yong Han | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Francois Musitelli | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |