MECZ
29.11.17 | 1. runda | Thomas Fancutt | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-1 | South Africa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Thomas Fancutt | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. podanie % | 22/37 (59%) | 30/44 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 12/30 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/15 (73%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/44 (61%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thomas Fancutt vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Wzajemne mecze
29.11.17 | 1. runda | Thomas Fancutt | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
Thomas Fancutt form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Thomas Fancutt - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Casey Hoole | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Thomas Yaka Kofi Setodji - ostatnie mecze
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 1. runda | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
21.08.19 Klasyf. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |