MECZ
07.05.17 | 1. runda | Thomas Fancutt | Jia Qi Huang | 6-1, 6-2 | China F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Thomas Fancutt | Jia Qi Huang | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 27/41 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/41 (49%) | 10/43 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
06.01.97, 27 lat
06.01.97, 27 lat
Thomas Fancutt vs. Jia Qi Huang - Wzajemne mecze
07.05.17 | 1. runda | Thomas Fancutt | Jia Qi Huang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | China F6 | twarda |
Thomas Fancutt form & Jia Qi Huang form
Thomas Fancutt - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Casey Hoole | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Jia Qi Huang - ostatnie mecze
China F14 - twarda | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Chun Hun Wong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F13 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Cheng Han | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Zhao Cai | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F12 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Yi Zhou Liu | 5-7, Yi Zhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. He Feng | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Zhao-Tai Li | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Shao Dong Tu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Sheng Hao Zhou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F6 - twarda | ||||
07.05.17 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F5 - twarda | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Hao Wu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Chuanqi Su | 1-0, Chuanqi Su - krecz | szczegóły meczu | |
China F4 - twarda | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ming Zhong | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Desong Li | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.17 Klasyf. | vs. Su Hao Zhong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F3 - ceglana | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ruikai Wang | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F2 - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F1 - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ang Ji | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F8 - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Min Hyun Lee | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F7 - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Jaeseok Han | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F13 - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Hantao Liu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Tao Mu | 4-6, 1-3, - Jia Qi Huang - krecz | szczegóły meczu | |
China F12 - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Changwei Peng | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
China F11 - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jianhui Li | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Zhuoyang Qiu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Wei Jiang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Huixin Wang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
China F8 - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Weibowen Zou | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
China F7 - twarda | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Michael Geerts | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |