MECZ
14.11.16 | 1. runda | Thomas Fancutt | Aaron Addison | 7-65, 6-2 | Australia F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Thomas Fancutt | Aaron Addison | |
1. podanie % | 35/68 (51%) | 40/67 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 26/40 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/33 (70%) | 17/27 (63%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/67 (36%) | 19/68 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/135 (54%) | 62/135 (46%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thomas Fancutt vs. Aaron Addison - Wzajemne mecze
14.11.16 | 1. runda | Thomas Fancutt | Aaron Addison | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Australia F10 | twarda |
09.11.15 | 1. runda | Thomas Fancutt | Aaron Addison | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | Australia F10 | twarda |
15.06.15 | 1. runda | Thomas Fancutt | Aaron Addison | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Thomas Fancutt form & Aaron Addison form
Thomas Fancutt - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Casey Hoole | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Aaron Addison - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Blake Ellis | 6-2, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Timothy Gray | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
24.11.22 1. runda | vs. Jeremy Jin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jin | 6-1, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Blake Mott | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
23.07.22 2. runda | vs. Takuto Niki | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Takeru Yuzuki | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Kuan-Yi Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
11.06.22 Półfinał | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Nishant Dabas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Ken Cavrak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Ran Amar | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 1-6, - Aaron Addison - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Florent Bax | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Enes Donmezer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
31.03.22 2. runda | vs. James McCabe | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.03.22 1. runda | vs. Tai Sach | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
22.03.22 1. runda | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bendigo - twarda | ||||
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Tristan Schoolkate | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 2. runda | vs. Takuto Niki | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Jordan Smith | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |