Wielka Brytania
03.02.95, 29 lat
03.02.95, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
18.02.00, 24 lat
18.02.00, 24 lat
Thomas Colautti vs. Roee Benya - Wzajemne mecze
30.10.17 | Klasyf. | Thomas Colautti | Roee Benya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F15 | twarda |
Thomas Colautti form & Roee Benya form
Thomas Colautti - ostatnie mecze
USA F16 - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Ryan Goetz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F14 - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F20 - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F19 - twarda | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Anis Ghorbel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bahrain F1 - twarda | ||||
22.03.18 Ćwierćfinał | vs. Patrik Rikl | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 2. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Qatar F3 - twarda | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Gabor Borsos | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Marek Semjan | Marek Semjan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Niklas Johansson | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Qatar F2 - twarda | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Qatar F6 - twarda | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Mubarak Alsulaiti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Rayyan Aljufairi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Pierre Malan | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. George Von Massow | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Robbie Arends | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kuwait F3 - twarda | ||||
13.11.17 1. runda | vs. Baptiste Crepatte | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Konstantin Kirovski | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kuwait F2 - twarda | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu |
Roee Benya - ostatnie mecze
M25 Afula - twarda | ||||
11.11.21 Ćwierćfinał | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 2. runda | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |