MECZ
12.07.17 | 1. runda | Thomas Brechemier | Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-2 | Turkey F25 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Thomas Brechemier | Yurii Dzhavakian | |
1. podanie % | 27/54 (50%) | 33/49 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 15/33 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/27 (63%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/49 (55%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thomas Brechemier vs. Yurii Dzhavakian - Wzajemne mecze
12.07.17 | 1. runda | Thomas Brechemier | Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F25 | ceglana |
24.05.17 | 2. runda | Thomas Brechemier | Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | Ukraine F3 | ceglana |
Thomas Brechemier form & Yurii Dzhavakian form
Thomas Brechemier - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Emir Sendogan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-5, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F20 - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Pedro Araujo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Dejan Katic | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Filip Duda | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Ignacio Carou | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Jacq | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F12 - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Louis Tessa | 4-6, 0-1, - Thomas Brechemier - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F9 - twarda | ||||
08.03.18 2. runda | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Ken Onishi | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tunisia F8 - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Sebastien Boltz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F3 - ceglana | ||||
24.01.18 1. runda | vs. Gabriel Petit | 1-6, 2-5, -def. | szczegóły meczu | |
Egypt F34 - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Johan Nikles | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F33 - twarda | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Issam Haitham Taweel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Emilio Gomez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.17 2. runda klasyf. | vs. David Argasinski | 6-0, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
23.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mick Lescure | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Johan Sebastien Tatlot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Sergey Fomin | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Sherif Sabry | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
France F18 - twarda | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Remi Boutillier | 6-74, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Nathan Pasha | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu |
Yurii Dzhavakian - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 7-63, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Bondioli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Yousef Khamis | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuquan Jin | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zekai Li | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-74, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Millen Hurrion | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Julian Desousa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jiri Barnat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Grigory Shebekin | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Vadym Ursu | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Bor Artnak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |