MECZ
29.02.16 | 1. runda klasyf. | Thomas Bosancic | Lawrence Bataljin | 6-4, 1-6, 6-4 | Australia F2 | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Australia
15.07.00, 23 lat
15.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
22.05.96, 27 lat
22.05.96, 27 lat
Thomas Bosancic vs. Lawrence Bataljin - Wzajemne mecze
29.02.16 | 1. runda klasyf. | Thomas Bosancic | Lawrence Bataljin | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Australia F2 | trawiasta |
Thomas Bosancic form & Lawrence Bataljin form
Thomas Bosancic - ostatnie mecze
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lewie Lane | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nama Heman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Kovac | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-5, - Thomas Bosancic - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Besir Durguti | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Strahinja Pjeranovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Mornington - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Mornington - ceglana | ||||
21.03.19 2. runda | vs. Harry Bourchier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Cameron Green | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
03.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 7-63, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Lucas Vuradin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
06.01.19 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Look | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Radomir Jovanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia F8 - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Gokberk Ergeneman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Shahin Khaledan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Lawrence Bataljin - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |