MECZ
01.08.18 | 2. runda | Thiemo de Bakker | Gianluca Mager | 6-4, 6-1 | Sopot Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Thiemo de Bakker | Gianluca Mager | |
1. podanie % | 30/40 (75%) | 38/60 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/10 (80%) | 9/22 (41%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/60 (47%) | 8/40 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 7 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Thiemo de Bakker | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Thiemo de Bakker | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thiemo de Bakker | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thiemo de Bakker | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Thiemo de Bakker | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Thiemo de Bakker | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thiemo de Bakker | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thiemo de Bakker | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Gianluca Mager | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thiemo de Bakker | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thiemo de Bakker vs. Gianluca Mager - Wzajemne mecze
01.08.18 | 2. runda | Thiemo de Bakker | Gianluca Mager | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Sopot Challenger | ceglana |
Thiemo de Bakker form & Gianluca Mager form
Thiemo de Bakker - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Etienne Donnet | 6-77, 6-71 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Florian Broska | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Arthur Gea | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Toby Martin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 3-0, Fabrizio Andaloro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kai Lemstra | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Dax Donders | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Mats Bredschneijder | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Louis Van Herck | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jarno Jans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda | vs. Harold Huens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-2, 4-1, Cedric Stanke - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |