MECZ
23.09.19 | 1. runda | Thiago Agustin Tirante | Rafael Matos | 6-4, 7-5 | Buenos Aires | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Thiago Agustin Tirante | Rafael Matos | |
1. podanie % | 48/64 (75%) | 44/62 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/48 (67%) | 28/44 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/62 (42%) | 24/64 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/126 (52%) | 60/126 (48%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Thiago Agustin Tirante | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Thiago Agustin Tirante | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Thiago Agustin Tirante | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thiago Agustin Tirante | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Thiago Agustin Tirante | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thiago Agustin Tirante vs. Rafael Matos - Wzajemne mecze
15.02.21 | Klasyf. | Thiago Agustin Tirante | Rafael Matos | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Concepcion Challenger | ceglana |
23.09.19 | 1. runda | Thiago Agustin Tirante | Rafael Matos | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
Thiago Agustin Tirante form & Rafael Matos form
Thiago Agustin Tirante - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
09.02.24 2. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |
Rafael Matos - ostatnie mecze
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
Rio De - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.21 Klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |