MECZ
28.07.18 | 1. runda klasyf. | Terence Das | Luke Issajenko | - nieobecny(a)/(i) | Portugal F13 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Indie
30.01.02, 22 lat
30.01.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Terence Das vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
28.07.18 | 1. runda klasyf. | Terence Das | Luke Issajenko | Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Portugal F13 | ceglana |
Terence Das form & Luke Issajenko form
Terence Das - ostatnie mecze
M15 Almada - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Simon Carr | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Joao Monteiro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 Klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sebastiao Vilas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Nava | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 1-0, Juan Pablo Canas Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Fabio Coelho | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Yannick Mertens | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 6-72, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Gentil | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 0-2, - Terence Das - krecz | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Guillermo Tendero Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |