MECZ
22.04.19 | 1. runda klasyf. | Temur Ismailov | Anton Chekhov | 6-3, 6-73, 10-6 | M25 Andijan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Temur Ismailov | Anton Chekhov | |
1. podanie % | 42/77 (55%) | 60/90 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/42 (81%) | 41/60 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/35 (54%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 2/10 (20%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/90 (40%) | 24/77 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/167 (53%) | 78/167 (47%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Temur Ismailov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Temur Ismailov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Temur Ismailov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Temur Ismailov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Temur Ismailov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Temur Ismailov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Temur Ismailov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Temur Ismailov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Temur Ismailov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Temur Ismailov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Temur Ismailov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Temur Ismailov | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
15.09.92, 31 lat
19796 $
15.09.92, 31 lat
19796 $
Temur Ismailov vs. Anton Chekhov - Wzajemne mecze
22.04.19 | 1. runda klasyf. | Temur Ismailov | Anton Chekhov | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | M25 Andijan | twarda |
Temur Ismailov form & Anton Chekhov form
Temur Ismailov - ostatnie mecze
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
25.04.19 1. runda | vs. Kristian Lozan | 4-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
USA F18 - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F16 - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F14 - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Alex Rybakov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F6 - ceglana | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-2, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
USA F5 - ceglana | ||||
20.01.18 | vs. Drew Van Orderlain | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
17.01.18 1. runda | vs. Jordan Parker | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.01.18 Klasyf. | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Flavio Matteoli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.18 2. runda klasyf. | vs. Chase E. Perez-Blanco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.18 | vs. Giacomo Pezzoli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Harri Heliovaara | 0-5, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
09.10.17 1. runda | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Jonathan Gray | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
16.08.17 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 0-2, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Edan Leshem | 0-4, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
08.06.17 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 1-3, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.17 2. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
01.06.17 Ćwierćfinał | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.17 2. runda | vs. Roman Blokhin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Anton Chekhov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu |