MECZ
02.10.18 | 1. runda | Tal Goldengoren | Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | Israel F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tal Goldengoren | Rotem Sobol | |
1. podanie % | 29/42 (69%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 6/20 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 2/13 (15%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/33 (76%) | 14/42 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tal Goldengoren | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rotem Sobol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Rotem Sobol | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Rotem Sobol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tal Goldengoren | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Tal Goldengoren | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
Tal Goldengoren | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rotem Sobol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tal Goldengoren | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Rotem Sobol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tal Goldengoren | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Rotem Sobol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tal Goldengoren | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
06.09.01, 22 lat
06.09.01, 22 lat
Tal Goldengoren vs. Rotem Sobol - Wzajemne mecze
02.10.18 | 1. runda | Tal Goldengoren | Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
Tal Goldengoren form & Rotem Sobol form
Tal Goldengoren - ostatnie mecze
Israel F13 - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Ori Maior | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alec Deckers | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alex Brenner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Alon Elia | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.18 Klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yaniv Gutman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 1. runda | vs. Albano Olivetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
17.05.17 2. runda | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Simeon Rossier | 4-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
05.05.17 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.05.17 2. runda | vs. Edan Leshem | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.05.17 1. runda | vs. Eitan Dray | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
29.03.17 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.17 1. runda | vs. Sean Hodkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
22.03.17 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.17 1. runda | vs. Alon Elia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
18.03.17 Półfinał | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.17 Ćwierćfinał | vs. Ben Patael | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.17 2. runda | vs. Mor Bulis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Levente Godry | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
17.12.16 Półfinał | vs. Romain Barbosa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.12.16 Ćwierćfinał | vs. John Lamble | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.16 2. runda | vs. Edan Leshem | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda | vs. Roy Zwillinger | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Rotem Sobol - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dobry | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. James Ibrahim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Ben Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. David Asatiani | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Tal Goldengoren | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 Klasyf. | vs. Ori Maior | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Itay Shpindler | Itay Shpindler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ross Watson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |