MECZ
11.08.14 | 1. runda | Tal Goldengoren | Alexandr Chepelev | 6-1, 6-2 | Russia F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.05.96, 27 lat
28.05.96, 27 lat
Tal Goldengoren vs. Alexandr Chepelev - Wzajemne mecze
11.08.14 | 1. runda | Tal Goldengoren | Alexandr Chepelev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Russia F7 | twarda |
Tal Goldengoren form & Alexandr Chepelev form
Tal Goldengoren - ostatnie mecze
Israel F13 - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Ori Maior | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alec Deckers | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alex Brenner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Alon Elia | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.18 Klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yaniv Gutman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 1. runda | vs. Albano Olivetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
17.05.17 2. runda | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Simeon Rossier | 4-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
05.05.17 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.05.17 2. runda | vs. Edan Leshem | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.05.17 1. runda | vs. Eitan Dray | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
29.03.17 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.17 1. runda | vs. Sean Hodkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
22.03.17 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.17 1. runda | vs. Alon Elia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
18.03.17 Półfinał | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.17 Ćwierćfinał | vs. Ben Patael | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.17 2. runda | vs. Mor Bulis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Levente Godry | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
17.12.16 Półfinał | vs. Romain Barbosa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.12.16 Ćwierćfinał | vs. John Lamble | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.16 2. runda | vs. Edan Leshem | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda | vs. Roy Zwillinger | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Alexandr Chepelev - ostatnie mecze
Russia F4 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 0-1, - Alexandr Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Shutov | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Alexey Baryshev | - Alexandr Chepelev - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ron Klain | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Harrison Lombe | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 0-4, - Alexandr Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Christophe Nickels | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Filipp Smalyanyy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
24.08.15 2. runda klasyf. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.08.15 Klasyf. | vs. Alexander Babanine | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.15 1. runda | vs. Gregoire Jacq | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Sergey Teteryukov | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.15 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda | vs. Vladimir Karusevich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
25.05.15 2. runda | vs. Philipp Davydenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.05.15 1. runda | vs. Yan Ermak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
20.04.15 1. runda | vs. Andrei Vasilevski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F4 - halowa | ||||
20.10.14 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Sosulnikov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.14 Klasyf. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
13.10.14 1. runda | vs. Andrei Ciumac | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.14 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |