MECZ
18.10.19 | Ćwierćfinał | Takanyi Garanganga | Gianni Mina | 6-4, 1-0, - krecz | M25+H Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Takanyi Garanganga | Gianni Mina | |
1. podanie % | 21/34 (62%) | 35/62 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 10/27 (37%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/62 (52%) | 12/34 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/96 (56%) | 42/96 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Takanyi Garanganga | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gianni Mina | |
0-0 | ||
Takanyi Garanganga | 2-0 | |
2-1 | Gianni Mina | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Takanyi Garanganga | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Gianni Mina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Takanyi Garanganga | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Gianni Mina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Takanyi Garanganga | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Gianni Mina | |
6-4 |
2 | ||
Takanyi Garanganga | 0-0 | |
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Takanyi Garanganga vs. Gianni Mina - Wzajemne mecze
18.10.19 | Ćwierćfinał | Takanyi Garanganga | Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | M25+H Lagos | twarda |
Takanyi Garanganga form & Gianni Mina form
Takanyi Garanganga - ostatnie mecze
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Memphis - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
23.07.19 2. runda | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu |
Gianni Mina - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
France F16 - twarda | ||||
05.09.18 2. runda | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F15 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Le Gosier - twarda | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |