MECZ
15.03.16 | 1. runda | Takanyi Garanganga | George Von Massow | 7-64, 6-3 | Italy F3 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Takanyi Garanganga | George Von Massow | |
1. podanie % | 50/88 (57%) | 31/57 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/50 (78%) | 22/31 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/38 (55%) | 18/26 (69%) |
Zdobyte break-ball | 1/1 (100%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/57 (30%) | 28/88 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Double foul | 5 | 0 |
Asy | 7 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Takanyi Garanganga vs. George Von Massow - Wzajemne mecze
01.12.17 | Ćwierćfinał | Takanyi Garanganga | George Von Massow | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
15.03.16 | 1. runda | Takanyi Garanganga | George Von Massow | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Italy F3 | halowa |
Takanyi Garanganga form & George Von Massow form
Takanyi Garanganga - ostatnie mecze
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Memphis - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
23.07.19 2. runda | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu |
George Von Massow - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Fermin Tenti | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-74, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Alexander Erler | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
07.10.18 Finał | vs. Tadeas Paroulek | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.10.18 Półfinał | vs. Lucas Gerch | 7-65, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 2. runda | vs. Michiel De Krom | Michiel De Krom - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Felipe Mantilla | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pullach Challenger - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Andreas Haider-Maurer | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Jaloviec | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andreas Haider-Maurer | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Michiel De Krom | 7-5, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Joao Pedro Sorgi | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marburg Challenger - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Christian Lindell | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Netherlands F1 - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Andrew Watson | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |