MECZ
29.06.19 | Półfinał | Takanyi Garanganga | Charl Morgan | 6-2, 6-3 | M15 Harare | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Takanyi Garanganga | Charl Morgan | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 33/63 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/34 (85%) | 21/33 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 12/30 (40%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/63 (48%) | 11/48 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Takanyi Garanganga | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Charl Morgan | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Takanyi Garanganga | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Charl Morgan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Takanyi Garanganga | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Charl Morgan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Takanyi Garanganga | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Charl Morgan | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Takanyi Garanganga | 0-0 | |
1-1 | Charl Morgan | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Charl Morgan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Takanyi Garanganga | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Charl Morgan | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Takanyi Garanganga | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Charl Morgan | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Takanyi Garanganga | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
JAR
26.07.01, 22 lat
26.07.01, 22 lat
Takanyi Garanganga vs. Charl Morgan - Wzajemne mecze
29.06.19 | Półfinał | Takanyi Garanganga | Charl Morgan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Harare | twarda |
Takanyi Garanganga form & Charl Morgan form
Takanyi Garanganga - ostatnie mecze
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Memphis - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
23.07.19 2. runda | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu |
Charl Morgan - ostatnie mecze
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.10.21 Klasyf. | vs. Adit Sinha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Matyas Fuele | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Goran Duquesne | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nikita Filatov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Leblanc Claverie Cazassus | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Alexander Donski | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Alexander Donski | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Corentin Denolly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Miles Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Feliksas Sakalauskas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
29.06.19 Półfinał | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Dhruv Sunish | 7-63, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Rishi Reddy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Joshua Howard-Tripp | 2-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-76, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-64, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Joao Hinsching | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-70, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Van Gasse | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |