MECZ
29.03.17 | 1. runda | Szymon Walkow | Olexiy Kolisnyk | 2-6, 7-66, 6-4 | Egypt F11 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szymon Walkow | Olexiy Kolisnyk | |
1. podanie % | 70/104 (67%) | 59/102 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/70 (63%) | 43/59 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/34 (62%) | 22/43 (51%) |
Zdobyte break-ball | 2/10 (20%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/102 (36%) | 39/104 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/206 (50%) | 104/206 (50%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Szymon Walkow vs. Olexiy Kolisnyk - Wzajemne mecze
29.03.17 | 1. runda | Szymon Walkow | Olexiy Kolisnyk | 2-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F11 | twarda |
Szymon Walkow form & Olexiy Kolisnyk form
Szymon Walkow - ostatnie mecze
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
11.03.20 2. runda | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Sopot Challenger - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - krecz | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
30.10.18 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
12.08.18 Finał | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.18 Półfinał | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Olexiy Kolisnyk - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ragazzi | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.06.21 Ćwierćfinał | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.21 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 6-3, Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Fletcher Scott | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Anton Semenov | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kuan-Yi Lee | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 7-63, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Jose Pereira | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Felix Gill | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.21 Klasyf. | vs. Luka Petrovic | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kumasaka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |