MECZ
13.05.18 | 2. runda klasyf. | Svyatoslav Ilnytskyy | Daniil Strelchenko | 6-1, 6-4 | Ukraine F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
08.03.01, 23 lat
08.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
11.11.00, 23 lat
11.11.00, 23 lat
Svyatoslav Ilnytskyy vs. Daniil Strelchenko - Wzajemne mecze
13.05.18 | 2. runda klasyf. | Svyatoslav Ilnytskyy | Daniil Strelchenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
Svyatoslav Ilnytskyy form & Daniil Strelchenko form
Svyatoslav Ilnytskyy - ostatnie mecze
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Trisztan Gubi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alessio Zanotti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Emil Pristauz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Delfino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 2. runda klasyf. | vs. Pavel Shumeiko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maksymilian Samojlowicz | 1-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Kolijev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Paul Woerner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Jiri Barnat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Ondrej Hujo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jakub Prachar | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.21 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Maksim Maslov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Peter Fajta | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jonatan Sztasak | 0-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dmytrii Ierokhin | 6-1, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu |
Daniil Strelchenko - ostatnie mecze
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Denys Pume | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 Klasyf. | vs. Niklas Rohrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fabio Coelho | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jordi Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Naoki Takeda | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Zlatan Palazov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lebanon F2 - ceglana | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Giovani Samaha | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Marco Antonio Azar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lebanon F1 - ceglana | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Michel Saade | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vsevolod Oliynyk | 6-75, 0-1, - Daniil Strelchenko - krecz | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Vadim Kontseba | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Pilshchikov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Dejan Katic | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Philipp Dittmer | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Georgiy Kyzymenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |