MECZ
25.06.18 | Klasyf. | Sven Lah | Gabor Borsos | 6-4, 7-5 | Czech Republic | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sven Lah | Gabor Borsos | |
1. podanie % | 43/68 (63%) | 39/60 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/43 (60%) | 25/39 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/25 (64%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/60 (45%) | 26/68 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/128 (54%) | 59/128 (46%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
SÅ‚owenia
11.10.98, 25 lat
11.10.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sven Lah vs. Gabor Borsos - Wzajemne mecze
25.06.18 | Klasyf. | Sven Lah | Gabor Borsos | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Sven Lah form & Gabor Borsos form
Sven Lah - ostatnie mecze
M25 Austin - twarda | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Justin Butsch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Lubbock - twarda | ||||
02.10.21 Półfinał | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.21 2. runda | vs. Tyler Zink | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Alexander Richards | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda klasyf. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Fort - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luc Fomba | 7-5, 6-75, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F28b - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Matej Vocel | 2-4, - Sven Lah - krecz | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Tomislav Jotovski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Jonathan Stenberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austria F1 - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Luca Staeheli | 5-7, 2-3, - Sven Lah - krecz | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.18 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
27.06.18 2. runda | vs. Peter Torebko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Gabor Borsos | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eric Tudor Adochitei Pandelea | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 2. runda klasyf. | vs. Roberto Rosales | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hungary F4 - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Strahinja Rakic | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Samuel Grman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Franko Skugor | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda | vs. Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Goran Radanovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Gabor Borsos - ostatnie mecze
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 1-3, - Gabor Borsos - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Dimitriy Voronin | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Marek Semjan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gyula - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Michele Fois | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Andras Necz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 Klasyf. | vs. Deni Zmak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Bessire | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Budapest Challenger - halowa | ||||
04.02.19 1. runda | vs. Lucas Miedler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.19 | vs. Alexander Zverev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Adelchi Virgili | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Maciej Smola | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Liam Day | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Tyler Lu | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Peter Nagy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Robbie Arends | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
14.10.18 Klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Josip Jerolimov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |