MECZ
13.06.19 | 2. runda | Sung Jun Park | Seong-Gook Oh | 1-6, 7-5, 6-4 | M15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sung Jun Park | Seong-Gook Oh | |
1. podanie % | 76/113 (67%) | 44/81 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/76 (50%) | 23/44 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/37 (46%) | 16/37 (43%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 9/24 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/81 (52%) | 58/113 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/194 (50%) | 97/194 (50%) |
Double foul | 3 | 9 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sung Jun Park | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sung Jun Park | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sung Jun Park | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Sung Jun Park | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sung Jun Park | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sung Jun Park | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sung Jun Park | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sung Jun Park | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sung Jun Park | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Sung Jun Park | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sung Jun Park | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sung Jun Park | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sung Jun Park | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sung Jun Park | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Korea
18.02.94, 30 lat
18.02.94, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sung Jun Park vs. Seong-Gook Oh - Wzajemne mecze
13.06.19 | 2. runda | Sung Jun Park | Seong-Gook Oh | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Gimcheon | twarda |
05.06.19 | 1. runda | Seong-Gook Oh | Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Daegu | twarda |
17.08.15 | 1. runda klasyf. | Seong-Gook Oh | Sung Jun Park | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Korea F4 | twarda |
17.06.13 | Klasyf. | Sung Jun Park | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Korea F7 | twarda |
Sung Jun Park form & Seong-Gook Oh form
Sung Jun Park - ostatnie mecze
M15 Changwon - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Young Seok Kim | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Kangjae Kim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Seokwoo Yoon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
27.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aaron Schmid | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Dayne Kelly | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Congsup Congcar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Geun Jun Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Seong-Gook Oh | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Seongbin Sim | 7-65, 1-0, Seongbin Sim - krecz | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Dong Ju Kim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Hyung-Chan Lim | 0-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Seounghun Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Seungri Choi | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gwang Hyeon Cho | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Ku Keon Kang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ang Ji | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Woo Hyeok Jang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Young-Hoon Jeong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Jae Hwan Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jung Hoon Kim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Seounghun Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Seong-Gook Oh - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
08.06.19 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.19 Ćwierćfinał | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |