MECZ
18.06.19 | Klasyf. | Sung Hun Kim | Tae-Woo Lee | 6-1, 0-6, 10-6 | M15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sung Hun Kim | Tae-Woo Lee | |
1. podanie % | 43/60 (72%) | 28/45 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/43 (51%) | 14/28 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/17 (35%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/45 (56%) | 32/60 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/105 (50%) | 52/105 (50%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sung Hun Kim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sung Hun Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sung Hun Kim | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sung Hun Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sung Hun Kim | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sung Hun Kim | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-6 |
3 | ||
Sung Hun Kim | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Korea
26.06.95, 28 lat
26.06.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sung Hun Kim vs. Tae-Woo Lee - Wzajemne mecze
18.06.19 | Klasyf. | Sung Hun Kim | Tae-Woo Lee | 6-1, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Gimcheon | twarda |
Sung Hun Kim form & Tae-Woo Lee form
Sung Hun Kim - ostatnie mecze
M25 Anseong - ceglana | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hyeondeok Yoon | 4-6, 7-62, 5-1, Hyeondeok Yoon - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Dae Han Kim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dong Hyeon Euom | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Suk Ann | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Homin Kwag | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Suk Hyun Choo | 1-6, 7-69, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Ren Nakamura | 7-63, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Tae-Woo Lee | 6-1, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Young Seok Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Sanhui Shin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Seungri Choi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Sora Fukuda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hyun Bin Jin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Yongjun Shim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gyun Seop Sim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Dae-Hee Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dong Woon Kang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Tae-Woo Lee - ostatnie mecze
M25 Anseong - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Hong Chung | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jaewoo Park | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Woodam Song | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Jun Ha Hyun | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jungmin Hwang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. David Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Seydina Andre | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.22 Klasyf. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Joshua Luck | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.12.22 Klasyf. | vs. Nikola Basic | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Alessio Savoldi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.22 Klasyf. | vs. Alan Bojarski | 6-72, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Aryan Lakshmanan | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Yanki Erel | 5-7, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Ainius Sabaliauskas | 3-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yassin Adel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Daniele Capecchi | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |