MECZ
16.07.20 | 1. runda | Stuart Parker | Jules Okala | 2-6, 6-2, 10-7 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jules Okala | |
0-0, 30-15 | ||
Stuart Parker | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-1 | Jules Okala | |
0-0 | ||
Stuart Parker | 1-2 | |
0-0, 0-15 | ||
1-3 | Jules Okala | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Stuart Parker | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-4 | Jules Okala | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Stuart Parker | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Stuart Parker | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Jules Okala | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Stuart Parker | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jules Okala | |
0-0, 30-0 | ||
Stuart Parker | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-2 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Stuart Parker | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 1-0 | |
1-1 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 2-1 | |
4-2 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 4-3 | |
5-5 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 7-5 | |
8-6 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 8-7 | |
9-7 | Jules Okala | |
10-7 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Stuart Parker vs. Jules Okala - Wzajemne mecze
16.07.20 | 1. runda | Stuart Parker | Jules Okala | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Stuart Parker form & Jules Okala form
Stuart Parker - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Max Wiskandt | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Antoine Vincent | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.04.24 Finał | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Max Stenzer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elmar Ejupovic | - | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Jules Okala - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
10.01.22 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.21 Półfinał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
16.02.20 Finał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |