MECZ
20.09.16 | 1. runda | Stefano Travaglia | Alex Rybakov | 6-2, 6-75, 6-2 | Italy F30 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Stefano Travaglia | Alex Rybakov | |
1. podanie % | 44/75 (59%) | 55/91 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/44 (75%) | 32/55 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/31 (65%) | 16/36 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/91 (47%) | 22/75 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/166 (58%) | 70/166 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Stefano Travaglia vs. Alex Rybakov - Wzajemne mecze
05.10.16 | 2. runda | Stefano Travaglia | Alex Rybakov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Italy F32 | ceglana |
20.09.16 | 1. runda | Stefano Travaglia | Alex Rybakov | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | Italy F30 | ceglana |
Stefano Travaglia form & Alex Rybakov form
Stefano Travaglia - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu |
Alex Rybakov - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | - Alex Rybakov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |