MECZ
04.09.20 | 1. runda | Stefan Micov | Daniil Savelev | 6-1, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stefan Micov | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Stefan Micov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-0 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Stefan Micov | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Stefan Micov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Stefan Micov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Micov | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Stefan Micov | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Stefan Micov | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Macedonia
12.08.92, 31 lat
20003 $
12.08.92, 31 lat
20003 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.12.00, 23 lat
28.12.00, 23 lat
Stefan Micov vs. Daniil Savelev - Wzajemne mecze
04.09.20 | 1. runda | Stefan Micov | Daniil Savelev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Stefan Micov form & Daniil Savelev form
Stefan Micov - ostatnie mecze
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Danic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Borjan Stefanovski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gorin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 6-77, 0-5, - Stefan Micov - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Cebic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Roggero | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Lukas Palovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Petr Nesterov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Veljko Krstic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eldin Nokic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Giulio Colacioppo | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Daniil Savelev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |