MECZ
09.03.20 | 2. runda klasyf. | Stefan Loncar | Colin Van Beem | 6-2, 3-6, 10-6 | M15 Porec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Stefan Loncar | Colin Van Beem | |
1. podanie % | 49/72 (68%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/49 (61%) | 21/32 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/23 (57%) | 10/21 (48%) |
Zdobyte break-ball | 3/3 (100%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/53 (42%) | 29/72 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/125 (52%) | 60/125 (48%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Colin Van Beem | |
0-0 | ||
Stefan Loncar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefan Loncar | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Stefan Loncar | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Stefan Loncar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefan Loncar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefan Loncar | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Colin Van Beem | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Stefan Loncar | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Stefan Loncar | 0-0 | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 6-3, 6-4, 8-5 | ||
10-6 |
Holandia
07.01.99, 25 lat
07.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Stefan Loncar vs. Colin Van Beem - Wzajemne mecze
09.03.20 | 2. runda klasyf. | Stefan Loncar | Colin Van Beem | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Porec | ceglana |
Stefan Loncar form & Colin Van Beem form
Stefan Loncar - ostatnie mecze
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 0-1, - Stefan Loncar - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-3, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mariano Navone | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jonas Maier | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-610, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mattia Frinzi | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Morozov | 1-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Villena - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Mohab Hamed | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Mick Veldheer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 Klasyf. | vs. Karl Kiur Saar | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Colin Van Beem | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sodan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.12.19 Klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Colin Van Beem - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Goran Radanovic | 3-6, 7-60, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.19 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Peter Makk | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. George Tsivadze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Viacheslav Yulik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Justin Eleveld | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
25.07.19 Ćwierćfinał | vs. Adrian Obert | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Henri Squire | 1-6, 6-3, 4-2, Henri Squire - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Benedict Kurz | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Marco Miceli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |