MECZ
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Stefan Frljanic | Martins Podzus | 6-3, 6-3 | China F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kanada
12.01.96, 28 lat
12.01.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Stefan Frljanic vs. Martins Podzus - Wzajemne mecze
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Stefan Frljanic | Martins Podzus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | China F7 | twarda |
Stefan Frljanic form & Martins Podzus form
Stefan Frljanic - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Vola | 0-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nathan Seateun | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stuart Parker | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 7-62, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anthony Shumsky | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Iemmi | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Evan Bynoe | 0-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Vega | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Xin Gao | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 6-75, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Marius Ruzgas | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Oscar Weightman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Qun Gao | 6-75, 7-64, 17-15 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Davide Ferrarolli | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 1-6, 0-3, - Stefan Frljanic - krecz | szczegóły meczu |
Martins Podzus - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Milos Karol | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 2. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
04.06.21 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | Marat Deviatiarov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Matias Zukas | 1-4, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.21 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.21 2. runda | vs. Alessandro Pecci | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 2-6, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |