MECZ
18.07.16 | 1. runda klasyf. | Stanislav Skobelev | Leevi Saatela | 4-6, 7-5, 6-3 | Lithuania F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
30.08.95, 28 lat
30.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
15.08.95, 28 lat
15.08.95, 28 lat
Stanislav Skobelev vs. Leevi Saatela - Wzajemne mecze
18.07.16 | 1. runda klasyf. | Stanislav Skobelev | Leevi Saatela | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Lithuania F1 | ceglana |
Stanislav Skobelev form & Leevi Saatela form
Stanislav Skobelev - ostatnie mecze
Russia F7 - halowa | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Milos Sekulic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Roberts Jaricevskis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Herkko Pollanen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Gvidas Motuzas | 1-6, 0-4, - Stanislav Skobelev - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Leevi Saatela | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Philipp Aleksanyan | 0-5, Philipp Aleksanyan - krecz | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Roman Khassanov | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mishin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Kento Yamada | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Timur Razmaitov | 6-72, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
20.07.15 2. runda klasyf. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.15 1. runda klasyf. | vs. Joris Jurevicius | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F20 - twarda | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Cagatay Sami Soke | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - twarda | ||||
11.05.15 1. runda | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - twarda | ||||
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 0-5, - Stanislav Skobelev - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - twarda | ||||
27.04.15 1. runda klasyf. | vs. Jordan Reed-Thomas | 7-5, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
02.03.15 Klasyf. | vs. Milos Sekulic | 1-6, 1-5, - Stanislav Skobelev - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.15 1. runda klasyf. | vs. Luka Radulovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F7 - twarda | ||||
23.02.15 1. runda klasyf. | vs. Vincent Suillerot | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Alexey Kovalev | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Klasyf. | vs. Ivan Davydov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - ceglana | ||||
02.06.14 Klasyf. | vs. David De Leon Elias | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - ceglana | ||||
26.05.14 Klasyf. | vs. Peter Bothwell | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Davide Garzotti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F12 - ceglana | ||||
28.04.14 Klasyf. | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.14 1. runda klasyf. | vs. Karl Grossey | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
10.03.14 1. runda klasyf. | vs. Michail Pervolarakis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - ceglana | ||||
27.01.14 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Surchenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F17 - dywanowa | ||||
30.09.13 2. runda klasyf. | vs. Ilya Ivashka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Leevi Saatela - ostatnie mecze
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Ryan Peniston | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Eric Morris | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Carlos Parker | 5-7, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Richard Biagiotti | 7-62, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Johan Claesson | 6-1, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Eero Vasa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Otso Martikainen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juho Kantola | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Johannes Seeman | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Iiro Vasa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Eero Vasa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Simonas Zukauskas | 6-1, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Juho Kantola | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Otto Virtanen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Jonathan Stenberg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. John Hu | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Finland F3 - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Lukas Ollert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 Klasyf. | vs. Jussi Tiainen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anttoni Kinnunen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Ettore Capello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mikko Rouvala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |