MECZ
14.11.16 | Klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Robert Ziganshin | 6-2, 6-0 | Tunisia F32 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
26.10.95, 28 lat
26.10.95, 28 lat
Sorin Andrei Iordache vs. Robert Ziganshin - Wzajemne mecze
14.11.16 | Klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Robert Ziganshin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Tunisia F32 | ceglana |
Sorin Andrei Iordache form & Robert Ziganshin form
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Robert Ziganshin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koksijde - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Brussels - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lebanon F2 - ceglana | ||||
04.10.18 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lebanon F1 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |