MECZ
04.09.17 | 2. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Robert Leck | 7-65, 1-6, 7-65 | Turkey F33 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
15.05.98, 25 lat
15.05.98, 25 lat
Sorin Andrei Iordache vs. Robert Leck - Wzajemne mecze
04.09.17 | 2. runda klasyf. | Sorin Andrei Iordache | Robert Leck | 7-65, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | Turkey F33 | ceglana |
Sorin Andrei Iordache form & Robert Leck form
Sorin Andrei Iordache - ostatnie mecze
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F16 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Robert Leck - ostatnie mecze
M25 Skopje - ceglana | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Kurt Lacount | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Barnaby Smith | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Alex Solonenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexander Kuerschner | 5-7, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Cesar Antonio Gomez Diaz | 6-2, 4-1, Cesar Antonio Gomez Diaz - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
26.06.17 Klasyf. | vs. Giovani Samaha | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Deedat Abdul Razak | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nino Portales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
24.02.14 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
03.02.14 1. runda klasyf. | vs. Callum Poland-Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
27.01.14 1. runda klasyf. | vs. Jay Clarke | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |